Metka Luksusowa 

Metka Luksusowa została założona w 2019 roku. Mimo, że sama marka jest świeżynką, to co za nią stoi pasjonowało mnie od lat. Mnie, właścicielkę Metki, czyli Karolinę. Zawsze zadziwiało mnie jakie perełki można kupić z drugiej ręki. Paradoksalnie ubierając się w odzież używaną, ubieram się lepiej jakościowo i bardziej markowo niż kiedykolwiek. Początkowo Metka miała być jedynie swego rodzaju katalogiem moich zdobyczy. Wkrótce pojawił się pomysł, by swoją pasję przekuć w pomysł na życie. Od pomysłu do realizacji, krótka droga - i tak powstało miejsce, w którym obecnie się znajdujesz.

Filozofia

Jeśli tak jak ja wierzysz w idee 'slow fashion', Metka Luksusowa jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nigdy wcześniej nie kupowałeś ubrań z drugiej ręki? Mam nadzieję, że Metka Luksusowa będzie towarzyszyć Ci w pierwszym zakupie.

Niezależnie kim jesteś i jakie są Twoje przekonania, cieszę się, że do nas trafiłeś i rozważasz zakup rzeczy z drugiej ręki. Danie kolejnej szansy już wyprodukowanym tekstyliom to najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Przedłużając okres użytkowania każdej rzeczy, zmniejszamy swój ślad węglowy i robimy mały krok, by chronić nasze środowisko. 

W Metce Luksusowej wierzymy w proste zasady. Zamiast kupować nowe, wybierz używane; zamiast ilości wybieraj jakość; inwestuj w ponadczasowe kroje zamiast w zmienne trendy. Wypadkową tych trzech zasad jest nasz asortyment - starannie wyselekcjonowana odzież używana z materiałów najwyższej jakości dla osób ceniących klasykę i minimalizm. Jesteśmy pewni, że każda z naszych rzeczy posłuży Ci przez lata.